shop-cart

Práve čítate: Túto pekelnú motorku nemôže mať každý. Prečo?

Túto pekelnú motorku nemôže mať každý. Prečo?

Spoločnosť Indiánske motocykle a značka americkej whiskey Jack Daniels už tri roky spolupracujú na výrobe špeciálnych motoriek. Ide o vozidlá, ktoré sú vyrábané ako limitovaná edícia. Teda v limitovanom množstve.

Zdá sa vám to podobné s whiskey? Tá sa totiž tiež často vyrába v limitovanej špeciálnej edícii. A tento krásny dvojkolesový tátoš má s whiskey spoločného oveľa viac. Poďme sa pozrieť, čo všetko.

Ešte predtým však prezradím jednu zaujímavosť. Výsledok spolupráce týchto dvoch značiek, teda nová nádherná motorka, sa vždy vypredá do desiatich minút. Nečudo. Aj ja osobne by som túto nádheru rád leštil v mojej (neexistujúcej) gáráži.

2019 INDIAN JACK DANIEL’S SPRINGFIELD DARK HORSE

alebo inými slovami aj indiánsky springfildský čierny kôň, čerpá inšpiráciu z prémiovej whiskey Jacka Danielsa – Single Barrel Select Tennessee Whiskey a je poctou všetkým remeselníkom, ktorí pracujú vo whisky priemysle po celom svete. Motocykel je poháňaný motorom Thunder Stroke s pohonom 75 koní. Možno priamo indiánskych mustangov, ktovie?

Čo však robí tento diabolský stroj ešte viac špeciálnym je jeho dvojfarebné lakovanie s povrchovou úpravou na drevo. Toto tiež pripomína drevo sudov, v ktorých dozrieva whiskey. A verte, že tých úprav vzhľadu na motorke nájdete oveľa viac.

Na podlahovej doske motorky sú vyryté čísla jej špeciálneho vydania (tiež podobné ako limitovanej edícii whiskey).

Odporúčaná cena tejto špeciálnej motorky je 36 999 amerických dolárov. Jej budúci majiteľ sa bude losovať v lotérii už zajtra!

Tak čo, zajazdili by ste si? Ja bez pochýb áno. A vzadu by sedela….hm… no to už nechám na vašej fantázii.

Man About, blog pre mužov

Zdroj: https://2019jackdanielsindianmotorcycle.com/


Ulož tento článok na neskôr