Úvod Hračky Upravuje VW Beetle. A takto to vyzerá

Upravuje VW Beetle. A takto to vyzerá

-

Bývalý automobilový pretekár Claus Memminger raz pomáhal svojmu kamarátovi s opravou starého Volkswagenu Beetle. Tak sa mu to zapáčilo, že sa úpravám týchto modelov začal venovať naplno a na tieto autíčka sa aj špecializuje. A výsledky jeho práce stoja za pozornosť.

V 80-tych rokoch bol C. Memminger úspešným jazdcom na okruhu v Le Mans, dnes však už všetku svoju pozornosť venuje vylepšeniam a úpravám slávnych autíčiek značky Volkswagen Beetle.

Všetko to začalo v roku 1998. Vtedy ho jeho kamarát požiadal, aby mu pomohol opraviť jeho starý VW Beetle. Táto práca ho zaujala natoľko, že dnes vytvára up-gradnuté modely, ktoré by chcel vidieť jazdiť v uliciach, keby ich vo veľkom na tento štýl začala vyrábať spomínaná automobilka.

Zameriava sa najmä na modely kabrio, teda vozidlá bez strechy, ktoré sú vhodné na letné dni a jazdu s vetrom vo vlasoch. A to doslova. Upravený model dosahuje rýchlosť až 200 km za hodinu. Objem motora je 2,7 litra s priamym vstrekovaním.

Vozidlo je veľmi ľahké a jeho interiér nezdobí najmodernejšia elektronika, ktorá by mohla vodiča zbytočne rozptyľovať. Tento VW kabrio je skôr o vychutnávaní si jazdy, okolitého sveta a s tym spojených pôžitkov, než s hračkami v štýle dnešných moderných technológií.

Výsledný štýl na na prvý pohľad moderný, veľmi príjemný a elegantný. Presne taký, ako sa na dnešnú dobu patrí.

Viac informácií nájdete na stránke Memminger Roadster.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Víkendový špeciál: Keď prekvapenie od ženy muža naserie

Na úvod sa ospravedlňujem za slovo "naserie", ale niekedy je lepšie pomenovať veci pravým menom. Ja som sa cez víkend trošku...

Luxusný dom v púšti nie je prakticky vidieť. Môžu za to zrkadlá

Neviditeľný dom v púšti? Toto je on. Za hodinu prenájmu si pýtajú 1750 doláčov.

Nová “škodovka” na obzore? Tento športiak by bol výkladnou skriňou

Na internete sa objavili fotografie športovej verzie automobilu značky Škoda. Ide o skutočný zámer automobilky alebo o hoax? Čítajte tu.

Na tieto whisky čakal celý svet. Novinky z írskeho Waterfordu sú tu

O whisky z tejto mladej pálenice budete v budúcnosti určite ešte veľa počuť. Teraz predstavila svoje prvé kúsky, prečítajte si o nich.

Hummer opäť na scéne. Tentokrát elektrický

Automobil Hummer H1 je jedným z najpopulárnejších SUV na svete. Vo verejnosti si získal takú obľubu, že sa zastavenie jeho výroby...

Prihláste sa na odber noviniek

Budete informovaný o novinkách zo sveta mužov