Úvod Lifestyle Vieš, že...dnes je svetový deň bez nohavičiek?

Vieš, že…dnes je svetový deň bez nohavičiek?

-

22. jún je svetovým dňom bez nohavičiek. Ide v podstate o druhý letný deň a vieme dobre, že leto je časom úspornejšieho obliekania, najmä u nežnejšieho pohlavia.

svetový deň bez nohavičiek

Každý poriadny chlap sa teší na obdobie roka, keď sa poriadne oteplí a dievčatá majú na sebe čoraz menej oblečenia. Mňa osobne v lete dosť bolí krk, keďže sa často obzerám za krásnymi babami (sorry mojeee)…

Nechcem, aby toto celé vyznelo sexisticky, ale mňa osobne najviac na ženskom tele zaujíma zadok. Priznávam to bez mučenia. Rád sa preto obzriem na peknú ženu a všimnem si práve túto časť jej tela. Len tak potajomky. Ďalej to rozvíjať radšej nebudem, fantázia každého z nás v podstate nemá hranice, že?

zadok, bikiny, man about, blog pre muzov
kto by sa neobzrel?

Aspoň jeden deň bez nohavičiek

Čo vlastne znamená deň bez nohavičiek a prečo vznikol? Na to asi neexistuje jednoznačná odpoveď, ale musím povedať, že mne sa tento deň, na rozdiel od iných priblblých medzinárodných dní celkom pozdáva.

svetový deň bez nohavičiek, Man About

Predpokladá sa však, že svetový deň bez nohavičiek vznikol niekedy v polovici 80-tych rokov minulého storočia (bože to znie hrozne že minulého, pripadá mi, že hovorím o nejakom 19.-tom storočí). Presadili ho ľudia, ktorí nevidia nič zlé na tom, že nenosia spodné prádlo. Však napokon, kedysi spodné prádlo ani neexistovalo. Napríklad, nedávno som videl jeden historický film, kde ženská na voze zodvihla sukňu a z obrazovky na mňa vykukla oná. Jednoducho nemala nohavičky… Hm, je možné, že už vtedy existoval medzinárodný deň bez nohavičiek, či? Apropo, tento deň pripadá na prvý letný piatok. Každoročne.

Svetový deň bez nohavičiek – prejav slobody

Opomenutie spodného prádla mnohí ľudia považujú za prejav voľnosti, slobody, neviazanosti. Za porušenie zabehaných tradícií, pravidiel, za zámerné otvorenie tabuizovanej sociálnej otázky. Na protest!

Trošku vzrušenia

No ale chalani schválne, nevzrušuje vás, keď vám dievča, po ktorom túžite, niekde v meste večer len tak mimochodom povie, že si “zabudla” obliecť nohavičky? Ha! Celý večer už na nič iného nepomyslíš, viem to! Každá jedna myšlienka, každý jeden rozhovor, každá jedna téma sa nakoniec zvrtne práve tým jedným smerom, ktorý nie a nie opustiť tvoju myseľ.

nohavičky, mužský blog

Aj muži

Svetový deň bez nohavičiek sa netýka len žien, ale aj mužov, ktorí si v tento deň neobliekajú trenírky. Ehm, no, bacha páni na zips na nohaviciach hej?

Takže… ak sa dnes chystáš niekde večer do mesta, všímaj si dievčatá trochu viac ako inokedy, aby si zistil, ktoré z nich slávia tento vzrušujúci sviatok nás, liberálne zameraných, slobodomyseľných, otvorených ľudí, ktorí nemáme zábrany otvorene hovoriť a písať o kadečom.

nohavičky, ženy

Užite si!

Príjemný medzinárodný deň bez nohavičiek priatelia! Je piatok, začína sa víkend, takže viete čo máte robiť.

P.S. Do čítania 13. 10. keď si napíšeme niečo o medzinárodnom dni bez podprsenky 😀

-Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Nová škótska whisky z Glasgowa? Trikrát destilovaná 1770-tka

Nová škótska whisky z Glasgowa je trikrát destilovaná a veľmi jemná. Charakterizuje ju zrelá hruška, vanilka, karamel a pikantná čokoláda.

Ak chceš byť vo vzťahu víťazom, nechaj vyhrávať aj svoju partnerku

Každý z nás má svoje potreby a želania. Ak má však jeden inú predstavu o živote a fungovaní v domácnosti ako druhý, treba nájsť recept ako to zladiť. Tu je.

Dve prekvapenia z Netflixu. Jedno trošku pikantné

Bývalý futbalista Eric Cantona v kriminálnom seriáli Neľudské zdroje a pikantný seriál o polygamii Ja, ty a ona. Moje dve odporúčania na seriály.

Modrá kobra. Poteší a nepoštípe!

Radosť pre oči, krása na pohľad, na dotyk. Vietor vo vlasoch, hrdosť na to, v čom sedíte. Ocitáte sa v inom svete. Vo svete novodobých moderných veteránov.

Nemecký ilustrátor mení obyčajné fľaky z kávy na obrázky

Milé, zaujímavé, netradičné. Aj takyto by sa dali nazvať obrázky nemeckého ilustrátora, ktoré tvorí z fľakov od kávy.