vysnívané miesto pre život

Každý z nás, kto vo svojom živote maká, aby uživil seba i svoju rodinu, by si zaslúžil odpočinok ďaleko od všetkého. Niekde, kde by sa cítil ako v raji.

Predstavte si to: vypnete mobil, nepoužívate počítač ani televízor. Užívate si samotu, vo dvojici alebo s najbližšou rodinou či priateľmi. Navôkol prakticky nikde nikto. Len šum mora a príboj vĺn. A panenská príroda. Znie to ako raj? Mne určite áno.

raj na zemi, Man About

Vitajte na atole Baa

Také miesto existuje a určite je ich na svete viac. Jedno z nich je atol Baa na Maledivách. Ide o letovisko Four Seasons Voavah, ktoré je súkromným ostrovným rezortom, jediným na tomto fliačiku zeme uprostred oceánu. Prírodná divočina s nepoškvrnenými bielymi plážami a kryštáľovo čistou morskou vodou. To všetko tam priam bije do očí. Však sa presvedčte sami na obrázkoch, ktoré vidíte.

Rezort ponúka všetko

Päťhviezdičkový rezort ponúka špičkové potápačské centrum alebo plavbu luxusnou jachtou okolo ostrova, ktorý môžete aj takouto formou preskúmať, potápať sa a zaplávať si napríklad s útesovými rybičkami či korytnačkami.

Ak upednostňujete ležanie na mieste a nechce sa vám plaviť po okolí, vychutnať si môžete zvuk morských vĺn v hojdacej sieti alebo drink v nekonečnom bazéne.

No a samozrejme, k všetkému páči aj luxusná suita, so špičkovým vybavením a nádherným dizajnom, skvelá terasa s výhľadom, ktorý nikdy neomrzí. Nechýba ano fitko, spa centrum, wi-fi a tri plavecké bazény. Rezort ponúka ubytovanie pre 22 ľudí.

Jednoducho raj, ktorý je zaradený medzi chránené miesta UNESCO. Asi vedia prečo…

-Man About, blog pre mužov

Zdroj: isnpiringtravelcompany.co.uk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu