Z času na čas to zaškrípe v každom vzťahu. Niekedy viac a niekedy menej. No a niekedy až tak, že sa vzťah dostane na pokraj rozpadu. Všetko však ide zachrániť, keď to chcú obe strany.

A to je základ. Ak chce vzťah zachraňovať len jeden človek z dvoch, nemôže to byť úspešné. Na úspech tu treba vždy dvoch.

Krízy, alebo len horšie dni sa nevyhnú ani stabilným párom. A ani mne. Napríklad včera sme mali s mojou ženou celkom “slušnú” výmenu názorov. Po pol hodine počúvania o tom, ako je to dnes celé zle som bol taký unavený, ako po celom dni tvrdej práce.

Zmeniť sa nie je jednoduché

Ale čo už, aj také dni jednoducho prídu, treba len načúvať, poučiť sa z toho a pokúsiť sa niečo zmeniť. Aj keď to nebýva vždy jednoduché. Lebo zmeniť správanie nie je jednoduché. Zmeniť zabehané zvyklosti nie je jednoduché. Zmeniť svoje myslenie nie je jednoduché. Ale, otázka je vždy rovnaká: chcem to urobiť, lebo mi to niečo pozitívne prinesie? Ak je odpoveďou “áno”, znamená to, že sa to môže vyplatiť.

Niekedy však človek nevie zhodnotiť sám seba, svoje správanie, často môžeme byť presvedčení, že máme pravdu. Svoju pravdu. Aj keď ju mať vôbec nemusíme. A preto je fajn, ak sa na naše problémy pozrie niekto nestranný. Niekto, kto nie je zaťažený na jednu alebo druhú stranu. Niekto, kto má nadhľad a dokáže poskytnúť reálny obraz situácie, s ktorou bojujeme.

Nestranná rada môže pomôcť

Práve preto vám ponúkame takúto možnosť, nechať si poradiť. Ak teda máte problém vo vzťahu, niečo škrípe alebo neklape tak, ako má, napíšte. Ak si len hľadáte partnerku, či partnera a nejde to podľa vašich predstáv, napíšte. Ak sa vám vzťah rozpadá priamo pred očami a chcete ho zachrániť, napíšte.

Poradil som už viacerým z vás, mnohí mi aj písomne poďakovali, lebo som im pomohol. Mám bohaté skúsenosti v oblasti vzťahov, veľa som si toho prežil. A bonusom je, že sa o problémoch, ktoré riešite, pobavím aj s mojou partnerkou, aby mi dala pohľad ženskej strany. Takže, každý problém, s ktorým sa na mňa obrátite, preberieme z mužského i ženského pohľadu a dáme vám na vaše otázky naše odpovede.

Ako postupovať?

Čo treba urobiť? Napísať na náš mail: info@manabout.eu a opísať situáciu, v ktorej ste sa ocitli. Je fajn napísať niečo o sebe, vek, povolanie, niečo o partnerovi alebo partnerke a potom aj to, v čom spočíva váš problém. Potrebujeme to preto, aby sme sa vedeli vo vašich starostiach zorientovať a čo najlepšie poradiť.

Dôležité! Nemusíte sa báť, všetko zostane len medzi nami, je to anonymné. Nikto sa o vás a vašich problémoch nedozvie.

Ak teda máte záujem o radu, nehanbite sa a napíšte. Sme tu pre vás.

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu