Mám rád chlapíkov, ktorí majú chochmes. Fantáziu. Gule. Tak ako tento tu. Našiel pomerne lacný voz na Facebook Marketplace a prerobil ho. Na parádu. No, vlastne na bar…

Zdroj: askmen.com

Kevin Mullan z USA sa prehrabával na Facebook Marketplace (v podstate fejsbúkovský bazár) a uvidel tam, že je na predaj staršie hasičské auto za 5-tisíc dolárov. Okamžite ho kúpil. V hlave sa mu totiž zrodila myšlienka, že ho prerobí na štýlový a celkom jedinečný bar. Na rovnakom bazáre kúpil desať kohútikov na pivo, doplnil k nim vstavaný chladič a nainštaloval ich na bočnú stranu hasičského vozu. Vyrobil tak prvé hasičské auto na svete, z ktorého namiesto vody tečie pivo.

Pomohol mu Facebook

Mullan mal tento nápad v hlave už dávno. Len nevedel nájsť hasičské auto, ktoré by bolo na predaj za rozumnú cenu. Náhodou ho však objavil na Facebookovskom bazári a keď zbadal, že ho predávajú nie až tak ďaleko od mesta, v ktorom býval, okamžite sadol do auta a utekal ho kúpiť. Prerobil

Obrovský záujem

Cool bar dnes prenajíma na rôzne akcie. Keď s prenájmami začínal, vyvolalo to obrovský záujem ľudí. Auto si napríklad prenajali organizácie hasičov, ktoré oslavovali 100. výročie založenia hasičských zborov. To auto im jednoducho sadlo ako riť na šerbeľ.

Pivo tečie potokom

Hasičský “trak” je možné využívať na menšie akcie, ale najlepšie využitie má na veľkých párty pre stovky ľudí. Má totiž až desať píp, takže pivko cez ne môže naozaj tiecť takpovediac potokom.

Hrdý majiteľ je pyšný, že sa vďaka jeho nápadu darí podporovať miestne pivovary a miestne podujatia.

Palec hore kámo!

Man About, blog pre mužov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu