Úvod Lifestyle Značka Lacoste pripravila limitovanú sériu polo tričiek. Prečo?

Značka Lacoste pripravila limitovanú sériu polo tričiek. Prečo?

-

Svetoznáma módna značka Lacoste pripravila limitovanú edíciu oblečenia, v ktorej nahradí svoje ikonické logo krokodíla iným obrázkami zvierat. Stane sa tak na polo tričkách. Spolu ich bude 10 a nové dočasné logá budú zobrazovať desať ohrozených druhov zvierat.

Lacoste kampaň
Foto: Lacoste

Lacoste chce touto cestou podporiť Medzinárodnú úniu pre zachovanie prírody (The International Union for Conservation of Nature, skr. ICUN). Kampaňou “Zachráňte naše druhy” štartuje 3-ročné partnerstvo značky Lacoste a ICUN. Každý z desiatich dizajnov bude vyrobený v rovnakom množstve, ako je počet dnes žijúcich zvierat toho ktorého druhu.

Najvzácnejším bude tričko, resp. polokošeľa s obrázkom delfína, ktorý predstavuje ohrozený druh delfína vakita. Keďže ich žije už len 30 kusov, značka vyrobila aj rovnaký počet kusov polokošele. Ďalším ohrozeným druhom, ktorý sa objaví na oblečení je leguán Anegada. Dnes ich žije už len okolo 450 ks.

Zvyšných osem ohrozených zvierat zobrazených formou loga sú: barmská korytnačka, severný lemúr, nosorožec jávsky, gibon cao vit, papagáj Kakapo, kondor kalifornský, Saola (tvor podobný antilope) a tiger sumatranský.

Ďalšie informácie o kampani je možné nájsť na webe značky Lacoste.

Zdroj: Lacoste, spracoval Man About

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Must Read

Nová škótska whisky z Glasgowa? Trikrát destilovaná 1770-tka

Nová škótska whisky z Glasgowa je trikrát destilovaná a veľmi jemná. Charakterizuje ju zrelá hruška, vanilka, karamel a pikantná čokoláda.

Ak chceš byť vo vzťahu víťazom, nechaj vyhrávať aj svoju partnerku

Každý z nás má svoje potreby a želania. Ak má však jeden inú predstavu o živote a fungovaní v domácnosti ako druhý, treba nájsť recept ako to zladiť. Tu je.

Dve prekvapenia z Netflixu. Jedno trošku pikantné

Bývalý futbalista Eric Cantona v kriminálnom seriáli Neľudské zdroje a pikantný seriál o polygamii Ja, ty a ona. Moje dve odporúčania na seriály.

Modrá kobra. Poteší a nepoštípe!

Radosť pre oči, krása na pohľad, na dotyk. Vietor vo vlasoch, hrdosť na to, v čom sedíte. Ocitáte sa v inom svete. Vo svete novodobých moderných veteránov.

Nemecký ilustrátor mení obyčajné fľaky z kávy na obrázky

Milé, zaujímavé, netradičné. Aj takyto by sa dali nazvať obrázky nemeckého ilustrátora, ktoré tvorí z fľakov od kávy.